• Обновено
Yes4All ЕВА Пена Ролери за Грбот, Нозете, физикална Терапија, Вежби, Длабоките Ткива и Мускулите Масажа – Средна Густина Пена Ролери – Поддршка Болка Ослободени, Грбот

Yes4All ЕВА Пена Ролери за Грбот, Нозете, физикална Терапија, Вежби, Длабоките Ткива и Мускулите Масажа – Средна

Оценката:
DEN 650.40

Тековен
Во магацинот.

ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Изградени на еко-пријателски, професионален квалитет ЕВА пена што е formamide и phthalate-бесплатно, Yes4 All ЕВА Пена Ролери е исклучително издржлив и може да го задржат врвот перформанси за долго време.ЧЕТИРИ ГОЛЕМИНИ ЗА СИТЕ ВАШИ ВЕЖБИ : на Располагање во 12 инчен, 18 инчи, 24 инчен, а 36 инчи големина опции, погоден за сите вашите вежби.Поголем големината е подобра за горниот дел на телото за обука, додека со помала големина е плодна за hamstring, ТОА бенд, телиња тренингот.РАЗЛИЧНИ БОИ : Можете да одберете бои што сакате за вашите ролки, од класични до врвни бои ќе го направат вашиот тренингот рутина и ефикасно и започнување од било кога.ЗАТВОРЕН МОБИЛЕН ЕВА : Yes4 All ЕВА Пена Ролери е затворена-cell пена дизајн кој овозможува дополнителна издржливост, што го прави лесно да се чисти и повторна употреба во долго време.ШИРОК АПЛИКАЦИИ : Овие пена ролки може да се користи во широк спектар на начини како на рехабилитација, масажа на терапија, издржливост, или општо за фитнес тренинг за луѓето од сите родови и професии, и спортисти и канцелариски работници слично.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.