• Обновено
MEPOWER | Пена Ролери | Вибрации Масажа Топката | Пакет

MEPOWER | Пена Ролери | Вибрации Масажа Топката | Пакет

Оценката:
DEN 2399.76

Тековен
Во магацинот.

【Спречи Мускул Повреди】Загрее и да закрепне побрзо по вежбање со нашата длабока ткиво vibrating масажа ролери.Совршен за Болка во Грбот и Задниот Вежби.Одлично за основни стабилизација, рамнотежа, и издржливост. 【4 Вибрации Нивоа на Вредноста】има четири-фаза вибрации режим. [1900~4300 RPM начини за вашата опција], погодна за секој дел од телото, тоа може да биде прилагодена на вашето ниво на удобност да им помогне на ослободување болки во мускулите. 【Иновативни Rhombic Текстура】Иновативни Rhombic бран жлебови додадете дополнителна димензија на притисок на мускулите додека обезбедување на супериорен за контрола на тракцијата. 【Совршен за Вршење】Ултра-пренослив дизајн ви овозможува да можат да уживаат во вашата лична масажа терапевт во секое време, насекаде.Масажа ролери може да се користи за фитнес, сила за обука, crossfit, јога, пилатес, итн.Целосно ја одразуваат нашата хуманизирано дизајн размислувања. 【Нашето Ветување】Ние сме докажано & тестирани Meball за највисок квалитет и трајност, ние нудиме 1 година гаранција.Ако имате било какви прашања, ние ќе се обезбеди враќање на парите или замена.ДЛАБОКО ВИБРАЦИИ ги Опушта мускулите, копа длабоко и обезбедување на помош да е тешко да се стигне до мускулни групи.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА на Светли, шарени Led диоди укажуваат на тековната интензитет ниво и животниот век на батеријата.ЕДЕН ДОПИР КОНТРОЛА ЕДНА допрете на копче ви овозможува да се префрлате преку 4 вибрации брзина нивоа - низок, среден, висок, и variating.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.