• Обновено
Топ Пакет Понуда 3M 4008 Двојно Пена Еднострано Лента, 1 x 36 yds, 1/8 Природна (Случај 1)

Топ Пакет Понуда 3M 4008 Двојно Пена Еднострано Лента, 1 x 36 yds, 1/8 Природна (Случај 1)

Оценката:
DEN 4588.08

Тековен
Во магацинот.

Исполнува празнините на неправилни површини, дистрибуира стрес, печати, перничиња, dampens вибрации, и се противи на влијанието.Премија одделение. 1/8" отвори мобилен полиуретан пена со цврста акрилик лепило.Идеален за многу затворен апликации или за надворешни апликации каде лента ќе бидат заштитени од животната средина.Акрилик лепило карактеристики висока обврзници сила и висока температура и растворувач за отпор. 1" x 36 yds. 3 M 4008 Двојно Пена Еднострано Лента.Исполнува празнините на неправилни површини, дистрибуира стрес, печати, перничиња, dampens вибрации, и се противи на влијанието.Премија одделение. 1/8" отвори мобилен полиуретан пена со цврста акрилик лепило.Идеален за многу затворен апликации или за надворешни апликации каде лента ќе бидат заштитени од животната средина.Акрилик лепило карактеристики висока обврзници сила и висока температура и растворувач за отпор.Conformable пена со висок чиста сила.Идеална температура опсег е 70° Ф - 100° F.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.