• Обновено
Голем Капацитет Бебе Пелена Торба Ранец Водоотпорен Патување Nappy Кеси Симпатична за Мама и Тато

Голем Капацитет Бебе Пелена Торба Ранец Водоотпорен Патување Nappy Кеси Симпатична за Мама и Тато

Оценката:
DEN 911.76

Тековен
Во магацинот.

Одвоени прегради и широко отворен дизајн нудат простор за бебето крпи, чадор, а за пиење шише и многу повеќе.Голем капацитет главната преграда со мулти-цел џебови,одделно storge џебови за млеко шише, сува и влажна облека џеб, бебе пелена,крпа ,шише за вода, ткиво и слично,така да може да ги задржи сите на вашето бебе и основно детето предмети организирана, полесно и уреден.Мулти-функционален дизајн,не само пелена торба, можете да ја користите оваа торба како ранец и чанта,тоа исто така може да се користи како ранец за лаптоп, таблет кеси,bookbag, патуваат s сува и влажна облека.Може да се стави вашиот мобилен телефон, картички и паричници во другиот џеб.На сува и влажна поделба е корисно за класифицирање на вашиот babys сува и влажна облека.Обидете се да го носат во некој час или два, а потоа да се обезбеди тоа, што значително ќе го продолжи животот на вашиот ранец.Одвоени прегради и широко отворен дизајн нудат простор за бебето крпи, чадор, а за пиење шише и многу повеќе.На сува и влажна поделба е корисно за класифицирање на вашиот babys сува и влажна облека.Вашата торба може да биде остарел и не може да биде одреден мирис. 1 x Пелена торба.Може да се стави вашиот мобилен телефон, картички и паричници во другиот џеб.Може да се стави вашиот мобилен телефон, картички и паричници во другиот џеб. 2 x Количка куки.Прво, ако се вежба за долг период на време, во негова моќ за да не го носат цело време.На сува и влажна поделба е корисно за класифицирање на вашиот babys сува и влажна облека.Други џеб можете да го поставите вашиот мобилен телефон, картички и паричници.Прилагодливи рамо ремени, декомпресија рачка за лесно го дофати и да се откажам.Едноставен и модерен дизајн со светла боја, совршен за почетниците родителите за време на семејно патување или за дневна прошетка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.