• Обновено
Goblet, Црвено Вино Кристално Стакло, Чаша Вода, Големи Бургундија Goblet, Произлегоа Очила, Сет од 6 Пехари, 27 оз. Класичен Јасно Дизајниран со Матични, со Barski, Направени во

Goblet, Црвено Вино Кристално Стакло, Чаша Вода, Големи Бургундија Goblet, Произлегоа Очила, Сет од 6 Пехари,

Оценката:
DEN 1980.00

Тековен
Во магацинот.

Врвен доведе слободни кристално за исклучителен јасност, надградби едноставна табела за зголемување на резолуцијата амбиент.Сет од 6 во убава кутија, не обвивката е потребно.Машина за миење садови безбедно за дополнителна погодност.Го прави совршен подарок за некој посебен или за лична употреба. 9.5" H x 4.3" D. Barski Inc.е лидер во кристал и стакло индустрија за над две децении.Нашите фунта угледот на обезбедување на купувачот со највисок квалитет на производи со повеќето цена ефективен цените е во тек.Оваа група на 6 пехари е дел од Barski Tabletop Колекција дека е омилени сите времиња.Уметнички дизајнирани да се координираат убаво со било tabletop оркестарот.Остатокот увери оваа decanter ќе направи изјава на елеганција, а со тоа менување на средината од наједноставните работа, да се пронаоѓа настан.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.