• Обновено
500 Компјутери/тркалаат Круг Транспарентен Бронзирање Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Мал Бизнис Налепница 1Inch Scrapbooking Канцелариски Налепница

500 Компјутери/тркалаат Круг Транспарентен Бронзирање Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Мал Бизнис Налепница

Оценката:
DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Силно Лепило : Овие ви благодариме на етикети се лесно да кора или стап, тоа нема да падне лесно со висок квалитет на лепило.Овие налепници навистина слатки и привлечни во потрага кои би можеле да се донесе среќен со вашите клиенти.Голем плус за вашиот бизнис за фактурирање и mailers итн.Постојат 3 избор на Благодарам е .Идеален за онлајн трговците на мало, бутици, се пече продажба, Празник на продажбата, Божиќ, Денот на Благодарноста, уметности & занаети и повеќе.Овие налепници labels пломби се големи лепило.Тие имаат голема леплива назад тие нема да падне, каде што ќе се стави на нив.Тие беа многу добро спакуван.Голем плус за вашиот бизнис за фактурирање и mailers итн.Повеќе намени : Тоа може да се држи на хартија, пластика, метал, стакло и повеќе.Совршен за благодариме картички, коверти, подарок кутии, кеси, картони и повеќе.Широка Примена : Идеален за онлајн трговците на мало, бутици, се пече продажба, Празник на продажбата, Божиќ, Денот на Благодарноста, уметности & занаети и повеќе.Број на модел : Транспарентна sticker Age : >3 ГОДИНИ OLDShape : Round Material : Plastic Size : 1inch/2.5 cm Text : Благодарам за Поддршката на Мојот Мал Business Text боја : Бронзирање или blackpattern : Црвена heart500 Компјутери/тркалаат круг Транспарентен Бронзирање Ви Благодариме за поддршката на мојот мал бизнис Налепници 1 Инчен За Пакет Оркестарот печат labels Material : Транспарентен пвц material Sticker Зборови : погледнете како слика во детални netpage, толку многу типови за вашиот избор.Димензија : 1inch/2.5 cm дијаметар на круг, и детални големина pls се види сликата.Повод : ви Благодариме етикети за продажба на мало продавница, бутик кутија, торба за пакување, онлајн бизнис или бизнис сметка, бизнис картичка, свадба, роденден, и партија услуги, тајна кутија, и на друго место.Погоден за вашиот бизнис завиткување, уметности и занаети.Пакет : 1 тркалаат налепници (500 налепници/roll).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.