• Обновено
500pcs Круг Убави Нешта Внатре Налепници 1inch Хартија Злато Срце Ви Благодариме Налепници Оркестарот Пакување Печат Етикета Налепници се тркалаат-500 компјутери

500pcs Круг Убави Нешта Внатре Налепници 1inch Хартија Злато Срце Ви Благодариме Налепници Оркестарот Пакување

Оценката:
DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Силно Лепило : Овие ви благодариме на етикети се лесно да кора или стап, тоа нема да падне лесно со висок квалитет на лепило.Овие налепници навистина слатки и привлечни во потрага кои би можеле да се донесе среќен со вашите клиенти.Голем плус за вашиот бизнис за фактурирање и mailers итн.Постојат 3 избор на Благодарам е .Идеален за онлајн трговците на мало, бутици, се пече продажба, Празник на продажбата, Божиќ, Денот на Благодарноста, уметности & занаети и повеќе.Овие налепници labels пломби се големи лепило.Тие имаат голема леплива назад тие нема да падне, каде што ќе се стави на нив.Тие беа многу добро спакуван.Голем плус за вашиот бизнис за фактурирање и mailers итн.Повеќе намени : Тоа може да се држи на хартија, пластика, метал, стакло и повеќе.Совршен за благодариме картички, коверти, подарок кутии, кеси, картони и повеќе.Широка Примена : Идеален за онлајн трговците на мало, бутици, се пече продажба, Празник на продажбата, Божиќ, Денот на Благодарноста, уметности & занаети и повеќе.Број на модел : Убави Нешта Внатре Stickers Age : >3 ГОДИНИ OLDShape : round Material : Paper Size : 1 инчен/2.5 cmquantity : 500pcs/roll Product Употреба : Убави Нешта Внатре налепници се совршени за сите прилики, како што е роденден, ви благодариме давање, Божик, Нова година, Годишнина, Свадба, Матура, Клиентите на Добавувачите, Благодарност настани Родител.Овие налепници се совршени за да ја изразат својата благодарност за клиентите на добавувачите, бизнис, пријатели и семејството.Совршен за додавање на посебен допир на плик печат или за embellishing картички и бележник страници, рачно изработени пакување.Овие благодарам етикета ознаки ќе го направат вашиот подарок кутија повеќе прилично во едноставен начин.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.