• Обновено
400 Парчиња Божиќ Kraft Хартија Налепници Kraft Хартија Етикета Божиќ Ознаки Божиќ Налепници за на Училиште, Дома Канцеларија Зачин Чаши, Шишиња (Божиќ-Дрво Серија) (Класи

400 Парчиња Божиќ Kraft Хартија Налепници Kraft Хартија Етикета Божиќ Ознаки Божиќ Налепници за на Училиште,

Оценката:
DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Божиќ тема : нашиот Божиќ налепници има 4 различни модели, од кои секоја е дизајниран со тема Божиќ растенија, со зборот Среќен Божиќ, едноставен дизајн, но со силна Божиќ атмосфера.Запишување етикета : нашата kraft хартија налепница може да биде напишана, етикетата има дизајн на До и Од; Така можете да пишувате вашето име на неа, и потоа ставете го на поздрав картичка или покана писмо до семејството и пријателите.Широка примена : нашиот Среќен Божиќ налепници може да биде прикачена на било каква мазна површина, како на пример, фрижидери, windows, чаши, бонбони лименки, честитки, тетратки, подарок кутии, цвет букети, парцели.Квалитет на материјалот : на Божиќ етикета налепници се направени од kraft на хартија со самолепливи, издржлив и нетоксичен, безбеден за користење и не е лесно да се падне, јасно се печати во светли бои, може да трае долго време се користи.Пакувањето вклучува : ќе се тркалаат на Божиќ, налепници, вкупно 400 парчиња, секоја етикета мерки 5 x 7.5 cm/ 2 x 3 инчен; голем број на налепници, можете да го користите за долго време, и исто така можете да го споделите со семејството, соученици или колеги. 400 Парчиња божиќ kraft хартија налепници kraft хартија етикета божиќ ознаки присутни божиќ налепници за на училиште, дома канцеларија зачин чаши, шишиња Божиќ тема : Нашиот Божиќ налепници има 4 различни модели, од кои секоја е дизајниран со тема Божиќ растенија, со зборот Среќен Божиќ, едноставен дизајн, но со силна Божиќ атмосфера.Запишување етикета : Нашата kraft хартија налепница може да биде напишана, етикетата има дизајн на До и Од; Така можете да пишувате вашето име на неа, и потоа ставете го на поздрав картичка или покана писмо до семејството и пријателите.Широка примена : Нашиот Среќен Божиќ налепници може да биде прикачена на било каква мазна површина, како на пример, фрижидери, windows, чаши, бонбони лименки, честитки, тетратки, подарок кутии, цвет букети, парцели.Карактеристики : Материјал : kraft хартија Големина : 5 x 7.5 cm/ 2 x 3 инчен Пакетот вклучува : 400 x Божиќ kraft хартија налепници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.