• Обновено
Newmind Кожа Печат Алатки, Кожа Работи Седло Одлуки Марки Во Собата, Leathercraft Печат Удар Во Собата, Резба Занаети - Црна

Newmind Кожа Печат Алатки, Кожа Работи Седло Одлуки Марки Во Собата, Leathercraft Печат Удар Во Собата, Резба

Оценката:
DEN 599.76

Тековен
Во магацинот.

* 20 парчиња на кожа занает марки во собата, лесно да се направи марки за почетници и професионалци или кожа занает љубовници. * Корисни leathercraft алатки и прибор, погодни за кожа резба, печат, седло одлуки, кожа за шиење занает, итн. * Погоден за Кожа резба печатење, DIY кожа занает, кожа резба занает. * Изработени од легури, издржливи и здрав. * Различни видови на модели, лесни и лесни да се справи, совршен за вас да се создаде уникатен кожа уметност парчиња.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Изработени од легури, издржливи и здрав. - 20 парчиња на кожа занает марки во собата, лесно да се направи марки за почетници и професионалци или кожа занает љубовници. - Погоден за Кожа резба печатење, DIY кожа занает, кожа резба занает. - Разни видови на модели, лесни и лесни да се справи, совршен за вас да се создаде уникатен кожа уметност парчиња. - Корисни leathercraft алатки и прибор, погодни за кожа резба, печат, седло одлуки, кожа за шиење занает, итн.Спецификација : - Материјал : Alloy Size Табела : Должина : 10см/3.94 inch Package Вклучува : 20 Pieces Leather Печат Tool Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Параметри на производот

- Material:
Alloy
Size Chart:
Length:
10cm/3.94inch
Package Includes:
20 PiecesLeather Stamping Tool :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.