• Обновено
Соларни Ангелот Светлата Отворено, Qualife Градина Подароци за Housewarming Мајка Жените,Соларен Погон Декоративни Светлина за Градина Двор Патио, Гробишта Гробот Украси, 2

Соларни Ангелот Светлата Отворено, Qualife Градина Подароци за Housewarming Мајка Жените,Соларен Погон Декоративни

Оценката:
DEN 480.00

Тековен
Во магацинот.

☀️【 Градина Подароци за Housewarming Мајка Жените】Соларен погон, со оптички влакна крилја,автоматски вклучена во текот на ноќта со вграден сензор за светло, без дополнителни жица или електрична енергија потребни за да ги красат вашата градина.Na SUMTUO. ????【Соларен Погон Декоративни Светлина за Градина】Боја се менува led мушка осветлува живописни градина пејзаж на шарени ангел во цвеќиња. ????【Соларни Ангели за Гробишта】може да се шири крила полека да ги направи како се отвори како што е прикажано на слики. ☘【 2 Пакет Соларни Светилки Отворено Градина Оркестарот】Пакување од 2 ангелот светлата на најновите форми функција совршен уметнички украс на градината, тревник, дворот, пат и walkway како и еден од најдобрите houswarming подароци подароци за нов дом на сопствениците на куќи жени мажи.Тоа, исто така, е совршен подарок за вашата девојка сопруга и мајка ми на мајка ми, на Мајка Ден, Денот на Вљубените и Божиќ. ????????【Водоотпорен Соларни Гробишта Двор Оркестарот Светлина Гробот Украси】IP 65 водоотпорен светла удели бидете сигурни дека тоа светне во дожд.Qualife Ангел Градина Соларни Светилки [Како да го Користите] ①Connect удел, соларен панел и led светлината главата ②Turn прекинувач под соларен панел на авто режим ③Plug удел во земјата каде што сончевата светлина е на располагање во текот на денот ④Enjoy пејзажот на ангел во текот на ноќта [Spec] Извор на Енергија : Соларна енергија на Батеријата : НУ-МЗ АА 600 m Ah 1.2 V Водоотпорен Класа : IP 65 Извор на Светлина : Боја се менува LED Соларен Панел : Аморфна силикони Вкупна Должина : 34 инчен (86cm) [Пакет] 2 ангел удел светла 1 user guide.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.