• Обновено
Vibram Жените V-Трага 2.0 Патики, 4/8 велика БРИТАНИЈА

Vibram Жените V-Трага 2.0 Патики, 4/8 велика БРИТАНИЈА

Оценката:
DEN 2014.08

Тековен
Во магацинот.

Увезени.Гумен ѓон.Употреба : Идеален за трчање во природа, на патеки или за време пречка трки - крајната алатка за движење на непредвидливи површини.Тежина M43 = 6.4 мл / 182 гр.Грижа Инструкции : Машина За Миење Ладно / Исуши.Спецификации : - Брзо алкохол систем - 2 mm ЕВА insole + Полиестер Sockliner - 3 D Кожурец Технологија - 3.7 mm Megagrip Гумени Outsole - ВЕГЕТАРИЈАНЦИ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.