• Обновено
Saucony Жените Peregrine 11 Трага Работи за Чевли

Saucony Жените Peregrine 11 Трага Работи за Чевли

Оценката:
DEN 2259.36

Тековен
Во магацинот.

100% Кожа.Направен во САД.Синтетички единствена.Агресивни гкл направени од PWRTRAC вулгарен гума одговара да копаат во и самоуверено зафат широк спектар на терени.PWRRUN тапацир материјали на одговорно се чувствуваат додека рок плоча обезбедува дополнителна заштита за туркање тешка и возење надолнини со доверба.Новиот ultralight трајни горниот слој додава трајност до удобно воздух мрежа bootie па ништо snags вашата брзина.Категорија : Трага.Офсет : 4mm(27/23).Мажите 10.9 оз (310g).Жените 9.5 оз (270g).Големини : Мажите 7-13, 14/Жени 5-12. Чувствуваат брзина и контрола на секогаш-способен Peregrine 11. Изградена врз доверлива основа на PWRTRAC гума на гкл и PWRRUN тапацир, таа обезбедува возење дека се чувствува и агресивни и одговора.И со уште повеќе заштитни горниот отколку пред тоа, тоа е преполна со се што ви треба да се движи брзо во текот на секој тип на нерамен терен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.