• Обновено
Орално-Б Zooth Двојна Акција Гел, Жешки Тркала Бери Удар Гел, 4.7-Унца Цевки (Пакување од 12)

Орално-Б Zooth Двојна Акција Гел, Жешки Тркала Бери Удар Гел, 4.7-Унца Цевки (Пакување од 12)

Оценката:
DEN 1607.76

Тековен
Во магацинот.

Прави четкање забава!.Анти-шуплина флуор паста за заби.Забава стил ги поттикнува децата да ги измијат забите.Додава здрава забава и игра на децата четка време.Орално-Б Фази Паста За Заби Стискаш Забава Форми.Anticavity Флуорид Zoothpaste.Децата ќе сака да четка со Орално-Б Zoothpaste, кој Жешки Тркала.Оваа паста за заби обезбедува ефикасно празнина заштита во едно дете-тестирани, благ гел формула.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.