• Обновено
Juegoal 26 Пакет Мини Животинско Кадифен Играчки Поставен, Симпатична Мали Полнети Животни Keychain Сет, Goodie Торба Спојници, Карневал Награди за Деца, Бар Деца Вљубените По?

Juegoal 26 Пакет Мини Животинско Кадифен Играчки Поставен, Симпатична Мали Полнети Животни Keychain Сет, Goodie

Оценката:
DEN 479.52

Тековен
Во магацинот.

26 Пакет Мини Животинско Кадифен Играчки Сет : Juegoal мини препарирани животни во рефус (2.5-3" долго секој), избрани 26 различни стилови.Тие може да донесе 26 пати забава за темата партија и училница.Не дури и еден е иста.На препарирани животни е навистина многу забава подарок играчки.Симпатична Дизајн : Секој мини кадифен играчки има уникатен дизајн.Со смели бои и жива лица на овие играчки веднаш може да се привлечат внимание на дете партија!Исто така одлична за Велигденски јајца stuffers додатен, goodie кеси спојници, училница награди за учениците.Добар Квалитет : Тие изгледа многу симпатична и направен од висок квалитет на текстил.Тоа е многу нежна и мека, дебели, живописни и безбедно за деца на допир.Исклучителна Embroidering и шиење технологија го прави повеќе детали во место, исто така исполнет со високо-квалитетни PP памук.Широко се Користи : Секој од мали животни доаѓа со еден синџир се обезбеди да клипот или да се откажам од страна на интереси.Можете да висат на овие мини кадифен играчки на копчињата, молив случај, ранец, автомобили, и насекаде каде што сакате.Добра награда кутија за играчки за училница и мали играчки за ноктот играчка грабител машина.Совршен Подарок : Juegoal кадифен играчки поставите служи како совршено порибување stuffers Божиќ играчки, Piñata, роденден партии, машина ноктот играчки, градинка дипломирањето подароци, богатство кутија награди за училницата, животно учење играчка, предучилишна подарок рекламирање материјали, карневал награди, safari партија, залихи, земи торби и keychain украси.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.