• Обновено
Бебе Yoda Роденден Украси | Бебе Yoda Партија Резерви | Star Wars Бебе Yoda Плочи, Бебе Yoda Роденден Банер, Бебе Yoda Табела Маска, Бебе Yoda Балони, Оркестарот | Mandalorian Партија Матери

Бебе Yoda Роденден Украси | Бебе Yoda Партија Резерви | Star Wars Бебе Yoda Плочи, Бебе Yoda Роденден Банер,

Оценката:
DEN 2400.00

Тековен
Во магацинот.

Патување да Arvala-7 и светот на Star Wars со ова Бебе Yoda Mandalorian партија снабдување комплет кој вклучува сите ќе треба да се фрли партија за Star Wars фан во вашиот живот.Бебе Yoda партија снабдување комплет карактеристики на сите вашите омилени ликови од Mandalorian вклучувајќи Бебе Yoda, Mandalorian, Бебе Darth Vader, Бура Полицајците и повеќе.Нашите Star Wars тематските партија комплет ќе послужи и да се забавува 16 гости.Incudes 16 расположливиот големи хартија вечера плочи, 16 хартија Ручек салфетка, и 16 пластични чаши.Бебе Yoda Украси, кои ќе го направи вашето Бебе Yoda партија дојде на живот, 1 симпатична Бебе Yoda 24 Инчен фолија Балон и Star Wars Среќен Роденден заеднички виси банер за мерење 6ft.Заврши својата tablescape со еднократна употреба Пластични Star Wars тематските 58x84 tablecloth, 8 Star Wars Балони, Mandalorian Централен, и 20 Confetti парчиња.Star Wars тематските партија материјали во собата за 16 гости Донесе живот во вашата партија со оваа забавна и шарени Star Wars На Чиле материјали во собата, тоа вклучува и сите вашите омилени Star Wars ликови, Бебе Yoda, на Mandalorian, Бебе Darth Vader, и други.Со тоа е возбудливо стилски дизајн, овој прибор за на маса во собата е сигурно да се погоди со сите ваши страна на учесниците, деца и возрасни!Комплет вклучува : 16 Големи плочи - 9 инчен 16 Вар зелените пластични чаши - 12 оз 16 Ручек салфети - x 6.5 6.5 инчи 1 Гигант фолија Бебе Yoda (детето) балон, 24 инчен & 1 Табела капак (84 x 54 инчи) 1 СРЕЌЕН РОДЕНДЕН банер 6ft 8 Star Wars балони + + (1) на Star Wars Централен + (20) Confetti Парчиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.