• Обновено
Стакло Око Студио Јупитер Разнесени Стакло Paperweight

Стакло Око Студио Јупитер Разнесени Стакло Paperweight

Оценката:
DEN 2878.80

Тековен
Во магацинот.

Сè, од Стакло Око Студио содржи пепел од 1980-Mt.Ул.Helens ерупција.Рачно изработени во САД.Околу 3" во дијаметар.Сите парчиња се пријавени и презентирани со storycards во сомот keepsake кутија.Сите стакло од Стакло Око Студио е Сиетл студио е индивидуално направена од страна на уметниците, а не машини.Дел од Небесните Серија - брак на науката и уметноста, како Стакло Око Студио дизајни се открие тајната на овие небесни тела.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.