• Обновено
Ranger Тим Holtz Алкохол Мастило Алатка Во Собата, Multicolor

Ranger Тим Holtz Алкохол Мастило Алатка Во Собата, Multicolor

Оценката:
DEN 165.12

Тековен
Во магацинот.

Пакетот Висина На Производот Е За 0,6 Инчи.Земја На Потекло : Кина.Пакетот Должина На Производот Е 8.0 Инчи.Пакетот Ширина На Производот Е 2.25 Инчи.Додадете искра да било занает проект со општина Ново чиста сјај sequins.Широк отворањето на шишето го прави фрлаат вишокот sequins назад во бриз.Совршен за секоја хартија, занает и се меша медиуми проект.Овој пакет содржи еден 1.2 оз шише sequins.Достапни во различни бои, секој се продава одделно.Внимание : да се чува далеку од децата.Се согласува да ASTMD-4236. Увезени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.