• Обновено
LoveinDIY Акрилна Боја Палета – Совршени за Нафта, Акварел и Акрилна Боја, Одлична за Одржување и Мешање на Бои – за ликовните Уметници и Crafters - Јасно, Плоштад

LoveinDIY Акрилна Боја Палета – Совршени за Нафта, Акварел и Акрилна Боја, Одлична за Одржување и Мешање на

Оценката:
DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Acylic,Боја : Јасно.Боја лента со палецот дупка.Мала тежина, лесно да се носат и лесно да се чисти.Можете да создавање на различни бои со користење на тоа.Погоден за акварел, масло сликарство, акрилик, gouache и други пигменти.Опис : - Материјал : Acylic,Боја : Јасно - Боја лента со палецот дупка. - Мала тежина, лесно да се носат и лесно да се чисти. - Можете да го создавање на различни бои со користење на тоа. - Погоден за акварел, масло сликарство, акрилик, gouache и други пигменти.Спецификација : - Големина : 20x30cm / 7.87 х 11.81 inch Package Вклучува : 1 Парче Acylic Palette Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.