• Обновено
Преносни Сликар Pro Пакет, Акварел Палета со Дополнителен Сет на Половина-Тави, Патување Џеб Големина Квалитет, се Поедностави Вашиот Живот

Преносни Сликар Pro Пакет, Акварел Палета со Дополнителен Сет на Половина-Тави, Патување Џеб Големина Квалитет,

Оценката:
DEN 286.80

Тековен
Во магацинот.

Мерење на само 1" X 3" X 5.5" тоа што се преобразува од паметен телефон големина за да се заврши акварел систем кој е лесно да се носат и едноставен за употреба.Две монтажни вода контејнери дејствува како здрав пиедестал база, која е одличен на нерамни површини или за hands-free користење.Разноврсна синтетички двојно-четката, големина 2 за фини детали и големина 4 за мие. 12 празни половина тави (W&N големина) држете го течни или цврсти бои, плус палета нуди многу мешање велс.Овој ексклузивен Pro Пакет вклучува оригиналните Преносни Сликар плус дополнителен сет на половина-тави и лепило дискови.Про Пакет содржи оригиналниот Преносни Сликар, плус дополнителен сет на појавување на половина-тави, така што уметници може лесно да се разменуваат на бои во нивната палета.Преносни Сликар преобразува во секунди, од околу големината на Галакси 6 на телефон за да целосно функционална акварел сликарство систем!Тоа е многу здрав за нерамни површини па дури и може да се користи без раце.Тоа вклучува : .Две монтажни вода контејнери со изграден во четка rests Two виткање на палети со многу мешање wells Twelve монтажни половина-тави (W&N големина) со обновливи лепило disks A синтетички, виткање, двојно-четка (големини 2 и 4) Елоксирани алуминиумски затворач и силиконски задржување на бендот, Тоа се вклопува без никаков напор во џеб или ташна, така што е идеален за патување, урбани скицирање и plein air сликарство.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.