• Обновено
40 Компјутери Шарени Силиконски Додатоци за Замена на Дел Палецот Зафат Капа и Маска, Аналоген Контролер Палецот Стап Костец Капа и Маска за PS2, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox Еден Ко?

40 Компјутери Шарени Силиконски Додатоци за Замена на Дел Палецот Зафат Капа и Маска, Аналоген Контролер Палецот

Оценката:
DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Направен од Висок квалитет со силиконска. 10 Бои : Бела; Црвено; Зелена; Сина ; Жолта; Сива; Црна; Розова; Транспарентно.Компатибилен со PS2, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox Еден контролори.Едноставна апликација трае само секунди.Мека на допир и се чувствуваат добро на вашите прсти.Многу едноставна апликација, за само неколку секунди, ќе може да го направи тоа.Доволно да ги задржи вашите прсти од лизгање Додадете малку повеќе сила и утеха на вашиот игра Заедно со силиконски капи, ќе имаат дополнителна потпора и прецизност сте жедни.Едноставен и лесен за употреба.Топло информации : Мали делови, ве молиме да ги задржи подалеку од деца за да се избегне гушење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.