• Обновено
Персоналните Pacifier Клип со Името, Индивидуализира Pacifier Носителот со Симпатична Силикони Глувчето Главата Pacifier Leashes со Teething Монистра за Момче Девојка Бебе Туш Регис?

Персоналните Pacifier Клип со Името, Индивидуализира Pacifier Носителот со Симпатична Силикони Глувчето Главата

Оценката:
DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Panny & Mody е рачно изработени орален производи бренд потекнува од Сиднеј, Австралија.Совршен подарок идеја за бебе - Нашата глувчето персоналните pacifier клип е со добар квалитет и прекрасна, таа е идеален подарок да бебиња и може да ја придружува бебето преку детството.Ние, исто така, се спроведе строга квалитетот на контроли во целиот процес на нашето производство.Работи одлично за MAM, Nuk, Philips Avent Soothie Pacifiers, и други бебе играчки.Многу лесно да се чисти Нашите Panny & Mody бебе глувчето персоналните pacifier клип може да се чистат лесно од сапуница вода.На персоналните pacifier клип го прави голем дар за бебе туш, бебе регистар, новороденото, родендени, крштевки, Крштевки, Божиќ, именување/посветеност забави и прослави, или како подарок за празниците, роденден партии или фестивали - ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Нова Година – било кое време е одлично време да се даде.Ние сме секогаш тука и е подготвен да помогне, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако било какви прашања. 100% гаранција за квалитет - Panny & Mody силикони глувчето главата персоналните pacifier клипови се поддржани од страна на нашите 100% задоволство гаранција за парите назад.Сите тие се мама-шик и џвакање-безбедно за двете детето и мама.Машина За Миење Садови Безбедно.100% гарантира безбедноста – Panny & Mody глушец во облик на персоналните pacifier клипови се направени од 100% храна одделение меки силиконски, која е BPA Free, ПВЦ Слободни, Кадмиум Слободни, Метал Слободни, Phthalate Слободни.За да креирате среќа, здравје и љубов за нашите клиенти, Panny & Mody ќе резервни без напор да ви донесе големи производи, како и корисни услуги.Со премиум суровини,професионални инженери, и строги квалитет инспектори, ние и ветуваме дека сите наши производи се целосно безбедни за бебиња и деца.Panny & Mody персоналните pacifier клип го прави голем дар за бебе туш, бебе регистар, новороденото, родендени, крштевки, Крштевки, Божиќ, именување/посветеност забави и прослави, или како подарок за празниците, роденден партии или фестивали - ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Нова Година – било кое време е одлично време да се даде.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.