• Обновено
Бебе Pacifier Синџир Клип Старечки Teether Soother Носителот на Силиконски Монистра Синџир Дрвени Клип DIY Атарот Брадавица Носителот Поводник

Бебе Pacifier Синџир Клип Старечки Teether Soother Носителот на Силиконски Монистра Синџир Дрвени Клип DIY

Оценката:
DEN 167.28

Тековен
Во магацинот.

Направени на здрав и еко-пријателски силиконски материјал, кој е мека, безопасни и baby-friendly.Должината на pacifier синџир е умерен и не заврши околу бебето на вратот, и бебето лесно може да се постигне на pacifier, без повреда на себе.Спречи pacifier од намалувањето на теренот, клип на бебето лигавче или облека која е одлична бебе teether е старечки алатка.Издржливи, практични, прекрасно бебе нега резерви.Смири бебето е производ прв избор. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Направен на здрав и еко-пријателски силиконски материјал, кој е мека, безопасни и baby-friendly.Должината на pacifier синџир е умерен и не заврши околу бебето на вратот, и бебето лесно може да се постигне на pacifier, без повреда на себе.Спречи pacifier од намалувањето на теренот, клип на бебето лигавче или облека која е одлична бебе teether е старечки алатка.Издржливи, практични, прекрасно бебе нега резерви.Смири бебето е производ прв избор.Бебе Pacifier Синџир само,други додатоци демо на сликата не е вклучена Спецификација : Материјал : Силикон Големина : Како слики прикажани Факултативна Боја : Јоргованот Виолетова, Светло Жолта, Авокадо Зелена, Светло Сива, Вино Црвено Количина : 1 Компјутер Имајте на ум : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Параметри на производот

Material:
Silicone
Size:
As the pictures shown
Optional Color:
Lilac Purple, Light Yellow, Avocado Green, Light Gray, Wine Red
Quantity:
1 Pc

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.