• Обновено
Bebila Бебе Оксфорд Чевли - Леопард Печатење Вистинска Кожа Деца Moccasins за Момчиња и Девојчиња

Bebila Бебе Оксфорд Чевли - Леопард Печатење Вистинска Кожа Деца Moccasins за Момчиња и Девојчиња

Оценката:
DEN 431.52

Тековен
Во магацинот.

100% Висок Квалитет Вистинска Кожа.Велур и издржливи единствена.МАТЕРИЈАЛ : Стилски Леопард печати Бебе moccasins, 100% рачно изработени висок квалитет Вистинска кожа бебе чевли со велур Трајни единствена.Удобен деца чевли е добро стокмено да се направи одење чувствуваат повеќе природни.Со чипка-до затворање прави симпатична чевли лесно да се стави на и престој на вашето дете нозе безбедно.ДИЗАЈНИ : 6 уникатен Леопард печати avaivable.Чисто бебе чевли со коњ коса одговараат на двете деца девојки, момчиња.OCCASINS : Совршен подарок за бебето, години, прво пешаци, одговара за 0 до 24 месеци деца.Одличен избор за внатрешна отворено активност, формални и неформални прилики, како и Крштевки Крштевањето, playdates, или дури само lounging околу куќата!.ГОЛЕМИНА : ве Молиме мерка бебе нозете должина прв и изберете вашиот чевли големина се однесуваат на нашата Големина на Табелата , на која возраст е само за референца.ВЕТУВАЊЕ : 100% Гарантирано да се врати на чевли од страна на слободен без никаква причина.Материјал : Вистинска кожа.Единствена : Велур и издржливи единствена.Стил : Леопард печати, чипка-до затворање, мека велур дното.Возраст : 0 до 24 месеци Бебе/Дете/малку деца/Големите деца.Боја : 10 класичен бои на располагање. 3.5 M НАС, Insole 11cm/0-6 месеци,. 5 M НАС,Insole 12cm/6-12 месеци,. 6 M НАС,Insole 13cm/12-18 месеци,. 7 M НАС, Insole 14cm/18-24 месеци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.