• Обновено
На Возилото Отпор Бенд Stretchersstretch Bandsarm Stretcherpull-Up Ropeshome Фитнес Equipmentstirrupssit-Up Сида

На Возилото Отпор Бенд Stretchersstretch Bandsarm Stretcherpull-Up Ropeshome Фитнес Equipmentstirrupssit-Up

Оценката:
DEN 379.20

Тековен
Во магацинот.

На возилото Отпор Бенд Материјал : користете природен латекс цевка, униформа тензија, не е лесно да се возраст, висока јачина еластичност, добра флексибилност и издржливост.На возилото Отпор Бенд Карактеристики : тензијата е слободно да се прилагодливи за различни потреби и да одговараат на различни луѓе.На возилото Отпор Бенд Дизајн : подножјето на возилото дизајн, повеќе целосна функција, поставете градите проширување, контрола и педалата се повлече во една, навредливи абдоминална богови.На возилото Отпор Бенд Функција : одличен избор за внатрешна вежба, тоа може да помогне за подобрување на вашето здравје.На возилото Отпор Бенд Услуга : ви нудиме 100% совршен услуги на клиентите, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се потрудиме да ви помогне да го решите вашиот проблем.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.