• Обновено
FITWELLBE Отпор Бендови Сет (11pcs) + Скокаат Јаже; Вежба Бендови Сет со Врата Сидро, Глуждот Ремени, Пена Рачки. Совршена Вежба за полнење за Домашна Обука, Фитнес Тренингот

FITWELLBE Отпор Бендови Сет (11pcs) + Скокаат Јаже; Вежба Бендови Сет со Врата Сидро, Глуждот Ремени, Пена

Оценката:
DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

✿【5 Различни Нивоа】✿ FITWELLBE Отпор Бендови Поставите доаѓа со 5 различни отпор ниво £ 10, 15lbs, £ 20, 25lbs и 30lbs во 5 различни бои.Ова 11 компјутери Отпор Бендови Сет вклучува Рачки, Вратата Сидро, Глуждот Ремени и торба. ✿【Издржливи Материјали】✿ Секој бенд е внимателно конструирани да се спротивстави на кршење и кршење.Не се лизга и удобно се справува.Лесно Пластовидно на соодветен отпор бендови сила што треба.За почетници, најдобро е да се започне со еден бендови и работат својот пат до избор на различни предности.За средно бендови можат да бидат наредени заедно правилен избор на вежбање рутини. ✿【За Секоја Фитнес Ниво】✿ Тоа доаѓа со наставни водич.Без разлика дали сте почетник или експерт, нашиот водич ќе ви помогне најдобро е да започнете со користење на овие вежби бендови. ✿【Вашиот Личен Фитнес】✿ Можете да го направите сите видови на Цевка Фитнес Бендови обука право дома, вклучувајќи ги и силата градење, Пилатес, истегнување, физички терапија и др., за мажите и жените. ✿【Преносни Салата】✿ Тоа доаѓа со 5 отпор бендови, 2 рака костец, 2 глуждот ремени, 1 вратата сидро, а носат торбичка, Брзо се прилагодува Скокни Јаже, а headband и прирачниците.Можете да се задржи се вклопуваат никаде без ограничување на салата.Се работи за повеќе тренингот сценарија.Отпорот бенд во собата може да биде одлично со секоја популарна тренингот како Јога, Пилатес и повеќе.Или да ги користат за општа вежбање, истегнување, сила за обука, и моќ на тежината програми. 5 Боја Бендови со различни прашање : .Црна бенд : 30-35lbs.Сина бенд : 25-30lbs.Црвено бенд : 20-25lbs.Зелена бенд : 15- £ 20.Жолта бенд : 10-15lbs. 5 * Отпор Бендови 47.2 инчи / 1200mm секој. 2 * Пена Рачки. 2 * Глуждот Ремени. 1 * Вратата Сидро. 1 * Водоотпорен Торбичката.Инструкции.ЕВА+ПВЦ+ЧЕЛИК. 9.18 ft / 280cm прилагодлива должина.Висок квалитет на топката лежишта.Инструкции.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.