• Обновено
KUIDAMOS Мачка Отпадоци Мат, Мачка Отпадоци Стапица Мат Урина Отпорни ЕВА Двоен Слој се Лизга Отпорни за Затворен за Мачка Отпадоци Кутија(Сив)

KUIDAMOS Мачка Отпадоци Мат, Мачка Отпадоци Стапица Мат Урина Отпорни ЕВА Двоен Слој се Лизга Отпорни за Затворен

Оценката:
DEN 1183.20

Тековен
Во магацинот.

ПЛИК ДИЗАЈН : Џеб се отвори на двата краја како што е прикажано на фотографиите, лесно отпадоци дампинг.Добро инженерните 3 D конвексни дупки работа два пати подобро на апсењето и заклучување ѓубре.ЕВА МАТЕРИЈАЛ : Направен од премиум ЕВА, материјал кој е nontoxic, еколошки, и супер лесно да се чисти.Нечистотијата може да биде отстранета лесно.Вие не треба да издржам нагоре или вакуум ѓубре секој ден.КАРАКТЕРИСТИКИ : Стапици 90% од kitty отпадоци или повеќе со својата вода & урина отпорни дизајн кој е мек на шепи, лесно да се чисти, и се лизга отпорни.За разлика од конвенционалните kitty отпадоци душеци.УРИНАТА ДОКАЗ МАТ : Нашата мачка отпадоци подлога е дизајниран со кожа ивица да се спречи протекување на урината и засилување на отпорност на вода.Заштитете го вашиот тврдо дрво подови и теписи од непријатни урина дамки.ДВОЕН СЛОЈ : Брилијантно стапици мачка отпадоци од мачка шепи и отпадоци кутии со нејзиното целосно тестирани двојно обложени дизајн да им се помогне стапица ѓубре во меѓувреме и да се спречи расипување на kitty ѓубре.Боја : Сива.

Параметри на производот

Item Type:
Cat Litter Mat
Material:
EVA
Size:
Approx. 50x39.5cm / 20x15.5in
Package List:
1 xCat Litter Mat :
Please allow 1‑2cm / 0.4‑0.8in error due to manual measurement. :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.