• Обновено
FAKEME Не се Лизга Мачка Отпадоци Мат Влошки Апсењето Свитлива Саќе ЕВА Килим за Пет Кревет Заштита на Подот и Тепихот Kitty Мачки Отпадоци Кутија

FAKEME Не се Лизга Мачка Отпадоци Мат Влошки Апсењето Свитлива Саќе ЕВА Килим за Пет Кревет Заштита на Подот

Оценката:
DEN 1413.60

Тековен
Во магацинот.

Горниот слој на мат и му овозможува на мачка ѓубре да помине лесно, и долниот слој е водоотпорен материјал, така мачката отпадоци песок или други отпадоци може да бидат собрани на овој слој.Лесно да се затвори и ги отворите, зачувате време и сила!Работи одлично со секоја мачка отпадоци кутија, мачка кутија, и повеќето kitty litters.Миленичиња мат е направен од високо еластична ЕВА материјал, кој е да се носат-отпорни, не се лизга и лесно да се чисти.Површината на првиот слој е не се лизга и носат-отпорни, на површината на вториот слој е направен од TPE гума, а на дното е не се лизга дизајн.Мачката отпадоци подлога е супер светло и лесно да се носат.Боја : Каки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.