• Обновено
Rcsinway Ruannuo Цвеќиња домашни миленичиња мат мачка Отпадоци душеци Перница Круг Цвет Девојка Срцето Тепих,Погоден за Мачки, Кучиња и Мали Животни (Боја : Розова боја, Го?

Rcsinway Ruannuo Цвеќиња домашни миленичиња мат мачка Отпадоци душеци Перница Круг Цвет Девојка Срцето Тепих,Погоден

Оценката:
DEN 1861.68

Тековен
Во магацинот.

Прекрасен изглед, поволни природни бои ќе додадете секоја соба во вашиот дом, како што се убави милениче мебел, не куче кревет.Миленичиња софа кревет обезбедува удобен релаксирачки простор за вашиот кадифен бебе, исто како и во една соба, кутија или дури и еден автомобил.Тоа е многу погоден за мали и средни кучиња или повеќе мачки за да имаат свој "софа кревет".Го земам и софа , Стол или мебел.Машина перат, апсолутно бесплатно на непријатни спојници, површината е наредени со супер кадифен вештачка волна, и перница е обвиен во easy-care велур.И двете се меки ткаенини, нема домашно милениче може да се спротивстави на виткање, вашето куче може да заспие целосно безбедно.Категорија : Пет Waterloo.Материјал : angora.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.