• Обновено
GZBtech Farmhouse Правоаголник Лустерот Дрво и Железо, Големи 8-Светло Црна Pendant Осветлување Тела 30.5 Прилагодливи, Индустриски Цврсти Коноп Виси Јаже Светла со Стакло Сенка

GZBtech Farmhouse Правоаголник Лустерот Дрво и Железо, Големи 8-Светло Црна Pendant Осветлување Тела 30.5 Прилагодливи,

Оценката:
DEN 5759.76

Тековен
Во магацинот.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 8 Светлина Селски Линеарна Лустерот - Едноставен дрво и метал лустерот, специјално дизајнирани за да го осветлите срцето на вашата кујна, трпезарија, или индустриски стилизирана места.Отворен дизајн таванот осум светла доволно светлина и, исто така, додава рустикален гроздобер изглед на вашиот дом.Издржливи и УЛ Наведени Особено додадете Железната арматура конекторот на секој дрвена рамка агол за да се обезбеди дрвени цврсти доволно да се има поголема тежина.УЛ наведени за сува локација за да се обезбеди семејство безбедност.Прилагодливи Синџир - Прилагодлив синџир должина и компатибилен со рамен или скатен тавани кои ги задоволуваат вашите персонализирани оркестарот барање. 8x E26 Max 60 W Сијалица(Не се Вклучени).Лесен за инсталација - На лустерот пакетот ги содржи сите потребни монтажа и инсталација делови заедно со корисничкото упатство.Оваа farmhouse осветлување е погодна за кујнски остров, дневна соба, трпезарија, ресторан, кафе или било затворено место сакате да оркестарот.Добри Услуги на Клиентите - корисничко упатство беше вклучен.Ако имате дополнителни прашања за оваа црното дрво лустерот, се чувствуваат слободни да не контактирате преку порака, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Материјал : Дрво И Железо & Јаже.Димензии : 7.09"H x 30.5"W x 12.8"D. Максимална Wattage (по сијалица) : 60 W.Сијалица Тип : 60 W Осум E26 светилки (не се вклучени).Пакетот Вклучува : .

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.