• Обновено
Zonster Магнетни Фрижидер Налепница Силикони Свитлива 8 Цифри Калкулатор со Читање на Екранот Приказ на Броеви по Случаен избор на Боја

Zonster Магнетни Фрижидер Налепница Силикони Свитлива 8 Цифри Калкулатор со Читање на Екранот Приказ на Броеви

Оценката:
DEN 224.88

Тековен
Во магацинот.

Калкулаторот покажува 8 Цифри, лесно да се чита екранот и броеви.Силиконски свитлива тастатура, магнетни налепница на задниот дел.Може да се инсталира на фрижидерот surfor други метални mateiral станот. 8 Цифри Фрижидер Магнетни Силикони Свитлива Калкулатор.Силиконски Магнетни Фрижидер Налепница 8 Цифри Калкулатор.Спецификација : Калкулатор Материјал(Надворешен) : Silicone Calculator Димензии(Прибл.) : 4.5 x 2.8 x 0.3 инчен / 6.1 x 3.5 x 0.31 инчен(LWT) Net Packing listing1pcs* Силикони Calculator Package Including1x.

Параметри на производот

Calculator Material(External) :
Silicone
Calculator Size(Approx.) :
4.5 x 2.8 x 0.3inch / 6.1 x 3.5 x 0.31inch(LWT) Net
Packing listing :
1pcs* Silicone Calculator :
Package Including :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.