• Обновено
8 Цифрен Ултра Тенок Соларна Енергија Калкулатор со Екран на Допир Кредитна Картичка Дизајн Преносни Мини Калкулатор за Бизнис Школа (Боја : Црна)

8 Цифрен Ултра Тенок Соларна Енергија Калкулатор со Екран на Допир Кредитна Картичка Дизајн Преносни Мини Калкулатор

Оценката:
DEN 379.68

Тековен
Во магацинот.

1. Направени од премиум материјалот, тоа е сигурен и издржлив.Ултра тенок, преносни и корисни.Компактна, лесна тежина и лесен за носење. 2. Соларна енергија, заштеда на енергија и еколошки. 3. Со обликот модерен дизајн, практично да се користи. 4. Допрете дизајн, многу лесен за употреба.Автоматско исклучување кога не го користите. 5. Погоден за лична и професионална употреба.Карактеристики : Материјал : ABS Големина : 85*54*3мм Боја : црна, сребрена Пакет се вклучени : 1 x Соларна Енергија Калкулатор /2 x Соларна Енергија Calculators Notes : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. 2.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.