• Обновено
Калкулатор Мулти-функција голем екран за апликации Голема копчето канцелариски материјали Студентот сметководство посебен тест мини преносни калкулатор (Боја : З

Калкулатор Мулти-функција голем екран за апликации Голема копчето канцелариски материјали Студентот сметководство

Оценката:
DEN 1432.80

Тековен
Во магацинот.

Удобно : хоризонтална widescreen тело, пластични копчиња, меморија за складирање, текстура копчиња, стабилна, удобен и лесен за употреба.Носат-отпорни : висок-копче носат-отпорни, јасно печатење и удобен операција, стилски боја појавување, конкавна копче површината погодна за прстите.Јасни : На голем екран е јасен и лесен за читање, а информациите прикажани на екранот е лесно да се чита.Против пролизгување : Има силикони анти-се лизга на дното подлога на дното, која може да се избегне влијанието на пресметка лизгање, зголемување на триење, не е лесно да се менува, а место тоа без проблеми.Интимни : тастатура усвојува ергономски дизајн и звук е јасно.Нашите производи се многу удобно.LCD дисплеј се обезбедува лесен-за-читање броеви за да се обезбеди максимална удобност за гледање.Може да ви обезбеди со поудобно и релаксирачка средина.Со цел да се исполнат барањата на различни клиенти, ние нудиме различни големини и бои за да изберете да се направи повеќе погодна за вас.Производ мода!Тоа е многу лесно да се чисти и одржува.Ако сте во потрага за стилски и практични апликации, ве молиме да престанат да бараат веднаш, тоа нема да ве разочараме.Совет : Поради различни резолуции на екранот, ќе има и некои разлики, се надевам дека секој го разбира!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.