• Обновено
YJS Калкулатор Тенок, Елегантен Дизајн Office/Home Електроника Двоен Погон Десктоп Калкулатор Соларна Енергија 10 Цифри Навалена LCD (Боја : Бела)

YJS Калкулатор Тенок, Елегантен Дизајн Office/Home Електроника Двоен Погон Десктоп Калкулатор Соларна Енергија

Оценката:
DEN 476.88

Тековен
Во магацинот.

♣Врши заеднички математика, како и различни финансиски функции; совршен за статистика/домашна употреба. ♣Тенок, елегантен дизајн; убаво АБС материјал издржлива пластика копчиња. ♣Двоен погон десктоп Апликации, соларна енергија + Back-up на батеријата. ♣Голем екран; 10 цифри; око-аглеста; исправена LCD дисплеј. ♣Времето за испорака е 15-25 дена, Ако сеуште не може да ги примите вашата нарачка по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Функционални копчиња настава НА/AC копче : вклучување на/заоблачено Г-дин/MC клуч : Меморија се потсетиме или јасно M+/М - клуч : Меморија плус или минус OFF копче : го off Colour : Бела + gold Material : plastic Size : 19.3*11.7*3cm Package Содржина : 1*Calculator Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.