• Обновено
Прилагодливи Покачена Куче Чаши со 2 Нерѓосувачки Челик беа 25,5 унца Покрена Куче Храна Чаши Вода Застане Не се Лизга Не Истури Куче Сад се Прилагодува на 3 Височини 2

Прилагодливи Покачена Куче Чаши со 2 Нерѓосувачки Челик беа 25,5 унца Покрена Куче Храна Чаши Вода Застане

Оценката:
DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

【Уникатен Нерешено Дизајн】 : поставените куче храна, вода фидер со подготви дизајн може да се прилагоди на 3 височини (3.15 инчен - 4.73 инчен - 6.3 инчи), кој е одличен за одгледување на домашни миленици, како и сопственици кои имаат повеќе од еден домашни миленици. 【Здравствена Заштита】 Вратот И Заеднички Заштита.На покачена сад стојат можат ефикасно да помогне да се намали стресот на домашни миленици' вратот и заеднички кога свиткување над се да јадете храна или пијалок вода, и да се намали надуеност, како и. 【Лесно Да се Соберат】 Овој внесувач застане е направен од пп смола, чиј одбор може да се стави во жлебот на различни висини, со влечење, па тоа е многу погодно да се инсталира без било завртки. 【Се чува Чист & Здрава】 : 2 нерѓосувачки челик чинии се ' рѓа слободни и машина за миење садови безбедно, и стојат на површината, исто така, е доста лесно да се избрише чисти, што ќе го задржи вашиот кожен бебе многу поздрава. 【Прилагодливи агол на навалување】:На завртката прицврстување дизајн може да се прилагоди на агол на навалување.Тоа може да се прилагоди на повеќето удобно агол за домашни миленици според количината на храна.Двете големи кучиња и мачиња да се јадат удобно. 2.8" : Погоден за мачиња, средни мачки, puppies, teacup кучиња, corgis и кратки нозе кучиња. 8" : Погоден за теди, француски bulldogs, Shiba Inu, Akita, Schnauzer. 12" : Погоден за гранична сточарството, bull terrier, husky.Некои од повеќе бенефиции на исхрана на кучиња со покрена храна се : . 1.Промовирање на подобро варење кај кучињата и мачките. 2.Помагање на кучиња со здравствени проблеми да јадат повеќе удобно. 3.Зголемување на внесувањето храна во стариот мачки. 4.Чувајте храна станица чиста и уредна.Спречување на кучиња од играње со храна или вода.Ова домашно милениче внесувач е во совршен висина за двете мачки и кучиња да пристапите до нивната храна и вода и се отстранува садот овозможи лесен за пополнување.Водоотпорен и лесно да се размонтираат за чистење, оваа табела милениче внесувач е важен додаток во грижа за вашите миленици.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.