• Обновено
KISSBAK Куче Јака за Мали-Средни-Големи Кучиња - Специјален Дизајн Персоналните Симпатична Девојка Куче Миленичиња Јака Мека Прилагодливи Фенси Цвеќиња Девојка Кучен

KISSBAK Куче Јака за Мали-Средни-Големи Кучиња - Специјален Дизајн Персоналните Симпатична Девојка Куче Миленичиња

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

✔ Уникатно дизајниран модел го прави вашето домашно милениче најпознатите специјална личност.симпатична медиум девојка куче јака розова леопард,сончоглед,цвеќиња за вашето момче и девојка Кучиња. ✔ Здрав брзо ослободување тока и се обложени легура Д-прстен, лесно да се стави на и полетување, Мека,прилагодливи и удобен за вашата мали, средни и големи кучиња. ✔ Премиум Висока густина полиестер и издржлива пластика тока, лесен и удобен, како и долготрајни. ✔ Ве молиме мерка вашето куче внимателно да се избере правилно монтирање јака големина.(Обично два прста простор помеѓу јака и куче вратот) Ова ви помага да го заштитите вашиот куче од џвакање на јака. ✔ Ние се стремиме за 100% задоволство,За било какви прашања, pls контактирајте со нас.Инспирација на KISSBAK бренд доаѓа од познатиот БАКНЕЖ princple во средината на 1900-ти.Тоа е филозофија за дизајн и решавање на проблеми. "Нека биде Едноставно и Паметна!" Нашиот основач е апсолутно Миленичиња љубовници.Тој беше фрустрирани толку многу пати од страна на неквалификувани домашни производи.Па тој одлучи да се направи тоа сам.Нашиот свет и нивниот свет swirled заедно одамна како две различни нијанси на бои.Тоа е зошто кучињата и луѓето сакаат едни со други повеќе од било кој друг !.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.