• Обновено
YMXDHZ Мало Куче Куче Прилагодливи Дише Влечење Јаже, Влечење Јаже Вест Градите Рака Куче Јака Куче Додатоци

YMXDHZ Мало Куче Куче Прилагодливи Дише Влечење Јаже, Влечење Јаже Вест Градите Рака Куче Јака Куче Додатоци

Оценката:
DEN 388.80

Тековен
Во магацинот.

1.Лесно да се носат и полетување. 2.Модерен и симпатична, многу погодна за домашни миленици. 3.Функција : Спречување на домашни миленици од добивање на изгубени. 4.Лесни, издржливи и носат-отпорни. 5.Им даде на вашето домашно милениче добар опсег на движење. 1.Лесно да се носат и полетување.2.Модерен и симпатична, многу погодна за домашни миленици.3.Функција : Спречување на домашни миленици од добивање на изгубени.4.Лесни, издржливи и носат-отпорни.5.Им даде на вашето домашно милениче добар опсег на движење.Спецификација:Материјал : Полиестер Blends Size : S : 30cm x 1cm х 120cm/11.8" x 0.4" x 47.2" (Прибл.) S големина биста е 24-38cm,За домашни миленици под 4kg.М : 1.5 х 120cm 40cm x/0.6" x 47.2" x 15.7" (Прибл.) М големина биста е 29-43cm,За домашни миленици помеѓу 4-8kg.Пакетот Вклучува : 1 x Влече Rope Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.за Обука Одење Џогирање и Водење на Your Reflective Лента Лесно се Заклучува Анти се Лизга се Справи со Силни Најлон Една Рака Кочница Пауза Едно Копче Кочница & Не Метежот Слободни Протега нагоре од Слобода Заштита Јаже Џвакање Отпорни Трајни Метален Затворач Придава Поместена Рачки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.