• Обновено
Osonm Рефлексивни Куче Јака со Двојно Одраз Линии, Прилагодлив Племенски Геометриски Куче Јака за Мали, Средни и Големи Кучиња

Osonm Рефлексивни Куче Јака со Двојно Одраз Линии, Прилагодлив Племенски Геометриски Куче Јака за Мали, Средни

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ : Мали - Одговара Вратот : 10.6-13.8"(27-35cm); Јака Ширина : 3/5"(1.5 cm).ве молиме секогаш проверете ја нашата детали големина на табелата слика за точно одговара пред да нарачате.ВИСОКА ВИДЛИВОСТ РЕФЛЕКСИВНИ ФУНКЦИЈА : Единствени двојно премиум рефлексивни ленти дизајн нуди дополнителна безбедност при одење вашето куче или кога вашето куче се изгуби надвор во текот на ноќта.ЕЛЕГАНТЕН ИЗГЛЕД СО ШАРМ : Гроздобер шема и шарени тока појавување на tassels & мини куче фото рамка accessoires, правење на вашиот кожен пријател да се издвоите од толпата.ИЗДРЖЛИВИ : Направен од дебелина 2mm висока густина најлон webbing, плус анти - ' рѓа Д-прстен хардвер, силна пластика тока и засилен крои, тие даваат многу трајност на мисловните куче јака.ПАКЕТ СОДРЖИНА & ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН КУПИ : Пакет се вклучени : 1x куче јака, 1x tassels, 1x мини фото рамка.Било прашање за квалитет или големина на нашите производи, само се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време 24/7 и ние ќе се реши совршено!. 3 Големини & 4 Обрасци Може Да Се Избере : .S : 3/5 инчен ширина, Вратот Дебелина Опсег : 10.6"-13.8".М : 4/5 инчен ширина, Вратот Дебелина Опсег : 14.2"-20.1".L : 1 инчен ширина, Вратот Дебелина Опсег : 15"-24.8".

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.