• Обновено
ACCDUER Жито бин 2 парчиња Ориз Складирање Сад 10KG, Ориз Кутија за Чување Брашно Складирање Сад Голема со Лажичка Кујна Складирање и Организација Ориз Складирање Кутија

ACCDUER Жито бин 2 парчиња Ориз Складирање Сад 10KG, Ориз Кутија за Чување Брашно Складирање Сад Голема со

Оценката:
DEN 468.00

Тековен
Во магацинот.

Совршен за Кујна Складирање : Погоден за содржат брашно, шеќер, закуски, поп, здрава органска храна, сува храна, или појадок жита.Со посебен запечатување механизам, лесно можете да го отворите или затворите нашите пластични контејнери.Капацитет : 12 L, за 10 KG.Големина : 38x23.5x26.5cm.Совршен за чување на ориз,овошје,житарки,зачини,брашно,итн.Содржина : 1 x Ориз Складирање Сад, 1 x Мерење Првенство. 4-двострано Запечатување Капаци : Тие се течење-доказ, така што ниту влага, ниту воздух може да навлезат.Ова ќе го задржи вашето сува храна свежо и уредно.Спаси многу простор за вашата кујна и кабинети за подобро кујна организација. 2 парчиња Ориз Складирање Сад 10 KG, Ориз Кутија за Чување Брашно Складирање Сад Голема со Scoop Specification : Материјал : PPQuantity : 2 Pcs Capacity : 10kg Size : 38x23.5x26.5cm Производ Тежина : 1300g Content : 2 x Ориз Складирање Контејнерски 2 x Мерење на Првенство Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.РИЗИК ИНВЕСТИЦИИ:Нашите житни садовите за складирање дефинитивно ќе победи вашата љубов.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате преку е-маил.Ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Material:
PP
Quantity:
2Pcs
Capacity:
10kg
Size:
38x23.5x26.5cm
Product Weight:
1300g
Content:
2 x Rice Storage Container :
2 x Measuring Cup :
If you have any questions about our products, please feel free to contact us. :
RISK-FREE INVESTMENT:Our cereal storage containers will definitely win your love. If you have any questions, you can contact us via email. We will give you a satisfactory answer within 24 hours. :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.