• Обновено
8 Парчиња Јапонски Fuji Сина Стил. 4 Керамички Чаши Ориз Во Собата. Плус 4 Мали Соја Сос сад Плочи Вклучени. 8 мл. Јапонија, Кореја & Кинески Храна Дел Контрола Ramen Супа Miso ?

8 Парчиња Јапонски Fuji Сина Стил. 4 Керамички Чаши Ориз Во Собата. Плус 4 Мали Соја Сос сад Плочи Вклучени.

Оценката:
DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

4 Чаши И 4 малку Соја Сос Плочи Вклучени.Висок-Квалитет Глазирани Керамички и 100% Олово-Слободни.Совршен Dinnerware.Исто така Одлична За Ужина, сладолед, Супи, Житарици и Било Зен Оркестарот.Тие Се Совршен Подарок.Тие Се Насликани Со Рака на Традиционалните Јапонски Метод, исто Така, машина за миење на Садови и Микробранова Безбедно.Само Сет Со Појавување На Чинијата, Плочи, Два Производи Во Едно.Безбедно Спакувани и Супер Издржлив, Ризик Слободни Купите Со 100% Пари Наплата Било кое Време на Вашиот го Сакате.Боја : Темно Сина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.