• Обновено
Ора Болт, Орев & миење Ножеви/Сечење на Рабови - 5/8-11x2 1/4 - Оцена 8, Куполата на Главата

Ора Болт, Орев & миење Ножеви/Сечење на Рабови - 5/8-11x2 1/4 - Оцена 8, Куполата на Главата

Оценката:
DEN 30.96

Тековен
Во магацинот.

Опрема Тип : Skidsteers/Backhoes/Товарачи/Snowplow, Направи : Bobcat Мачка, Случај, Deere, Terex, Материјали : Челик.Модел : Разни Backhoes / Skidsteers, Бренд : Cid).Mpn : 3 F5108 / 4 K0367 , 09 H1759 / 14 H1039, Друг Производител Дел Броеви : PM06705 / PM06710 / PB625225. Носат Делови и Г. Д. Т од Тешки делови на Опремата, продавач/дистрибутер.Вклучува една, Оценка 8, 5/8 X 2-1/4 ора гром со лешник, груб нишка плус за миење.Болт има domed главата, орев потребите на 15/16 Штекер.Најчесто се користи во skid steer, backhoes и motorgraders за ножеви и сечење на рабови**да ги гледате другите наши огласи за различни количини**Извезени од Страна Export Your Store.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.