• Обновено
Majek Голф Мажите Песок Оптоварување (СР) 56° Право Раце Редовни Flex Челик Окно

Majek Голф Мажите Песок Оптоварување (СР) 56° Право Раце Редовни Flex Челик Окно

Оценката:
DEN 1572.00

Тековен
Во магацинот.

Право Раце.Челик Вратило Редовни Flex.Мажите ШВ Должина = 35 1/2 Инчи : Лофт = 56 Степени.Премиум Стандардна Големина Majek Men ' s Golf Зафат.Мора да се Има Оптоварување на трудот за Мажи Голфери.Го Замени Вашиот Целиот Тешко Да Го Користите Оптоварување Со Majek K5 Оптоварување & Majekally Подобрување На Вашиот Краток Игра!!!Чиста Голф Инженеринг : Majek Оптоварување беа Ко-Конструиран од страна на припадниците на елитната инженеринг група.Оваа уникатна врска и чиста инженерски пристап создадени оптоварување што се повеќе Простувањето со подобро чувство.Предности на Majek Оптоварување : -Поголема Тежина Позиционирани Зад "Слатка Место" -Подлабоко Празнина Назад Создава Построги Шут Дисперзија, Со Што се Зголемува Точноста На Off Центар Хитови.Поддршка Една Локална Компанија : Вашите Сопствени Направени Majek Голф Оптоварување Е Собрани од Страна на Страна Во Реката, CA, USA И Испорачани Директно До Вашата Врата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.