• Обновено
MZS Shackle Hitch Приемник, 2 x 2 Влечење Планината 25,000 lbs МБС (11,000 lbs WLL) Компатибилен со 3/4 Д-Прстен Shackle за Камиони, ЏИП или 4x4

MZS Shackle Hitch Приемник, 2 x 2 Влечење Планината 25,000 lbs МБС (11,000 lbs WLL) Компатибилен со 3/4 Д-Прстен

Оценката:
DEN 1989.60

Тековен
Во магацинот.

Совршено се вклопува 2" hitch примачи, 11000 кг Работно Оптоварување Граница и 25000 lbs Max Кршење Сила посилна и safter.Направени на Фалсификувани Авиони Одделение Алуминиум Легура, никогаш не рѓа и издржливи долготрајни.Може да се поврзе со мека shackle или 3/4" Д прстен shackle.Dual pin дупки направете го тоа лесно да го инсталирате shackle во стандард 2" hitch отворање, монтирање на shackle хоризонтално или вертикално.MZS hitch приемник е побезбедно да се направи било влечење или теренски обновување на работни места на вашиот камион.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.