• Обновено
MZS D Прстен Окови, 3/4 Влечење Окови со 7/8 Pin 80,000 lbs (40T) Скрши Силата Безбедно Користење со Забавува Рака, Крик Јаже за Off-Road Камион АТВ UTV SUV Возило Обновување (Зелено-2 Пар?

MZS D Прстен Окови, 3/4 Влечење Окови со 7/8 Pin 80,000 lbs (40T) Скрши Силата Безбедно Користење со Забавува

Оценката:
DEN 1742.40

Тековен
Во магацинот.

Уникатен Квалитет : Направен од кован челик, тешко и тешки-должност.Површината е поцинкуван и прав обложени, анти-корозија и анти- ' рѓа.Големина : 3/4" дебелина, 7/8" завртка pin, 2" внатрешен дијаметар.Може да се користи за повеќето рака, крик, јаже.Висока Јачина : Максимум скрши силата е 80,000 кг и работно оптоварување граница е 20,000 lbs, ќе се справи со било влечење обновување.Анти-кражба : едноставен за инсталација и отстранување, но треба алатка.Единствена бразда дизајн на pin направи shackle фирма и безбедно.MZS Д-прстен shackle е универзална одговара на предниот и задниот дел на АТВ, UTV, ЏИП, камиони, приколки, возила и така натаму.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.