• Обновено
Црна 3D Око Печ Мрзливи Око Печ Amblyopia Корегираната Видна Острина Обновување Око Печ Лист Око Маска Подлога со Прилагодливи Тока за Возрасни и Деца(Еден Конкавна Форм

Црна 3D Око Печ Мрзливи Око Печ Amblyopia Корегираната Видна Острина Обновување Око Печ Лист Око Маска Подлога

Оценката:
DEN 196.08

Тековен
Во магацинот.

Количина : 1 buc по ;Боја : Црна,Конкавна Форма;Ритам големина : 1.97x1.57 инч.Големина detali : Вкупната големина,2.75 x2.56 инчен ;Ритам големина,1.97x1.57 инч. 3 D КОНКАВНА ФОРМА : Дизајнирани да прегратка вашите очи и околу носот, истовремено овозможувајќи природни око движења без било каков притисок на eyelids и очното јаболко.Примена : Ова мека око закрпи одговара за едно око нега ,штит и лек деца мрзливи око.Особено добар за amblyopia strabismus.Исто така, добро око маска за ноќта на Вештерките партија, пантомимичари итн.Прилагодлив,удобно да се носат : Целосно прилагодливи еластична рака од 13 инчи за 24.7 инчи.Погоден за повеќето главата големина.Може да се носи од двете лево и десно очи.Вкупната големина : 2.75x2.56 инчен;Ритам големина : 1.97x1.57 инч.Пакет : 1 buc по;Боја : Црна,Конкавна Форма.Око Печ Широка примена : мека око закрпи одговара за едно око нега ,штит и лек деца мрзливи око.Особено добар за amblyopia strabismus.Исто така, добро око маска за ноќта на Вештерките партија, пантомимичари итн.3 D КОНКАВНА ФОРМА : око печ е дизајниран да прегратка вашите очи и околу носот, истовремено овозможувајќи природни око движења без било каков притисок на eyelids и очното јаболко.Целосно прилагодливи еластична рака од 13 инчи за 24.7 инчи.Погоден за повеќето главата големина.Може да се носи од двете лево и десно очи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.