• Обновено
Слива Фитинзи Алуминиумска Ограда Стандард Ѕид 1 x 1 за Пруги - Станбени Железнички Месеци | Црна | Пакет од 6

Слива Фитинзи Алуминиумска Ограда Стандард Ѕид 1 x 1 за Пруги - Станбени Железнички Месеци | Црна | Пакет од

Оценката:
DEN 1224.00

Тековен
Во магацинот.

Со цел да се вклопи 1" x 1" црна алуминиумска ограда шини и безбедно монтирање или во колона или ѕид.Направени од издржлив и висок квалитет на црна алуминиум кој е изграден да го издржат елементи.Пакет Големина : 6 стационарни ѕид месеци.Без разлика дали ќе се поправаат на ограда или изградба на нова, овој пакет на алуминиум ѕид месеци ќе биде само она што ви треба за да добие работа.Идеален за резиденцијални ограда инсталации.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.