• Обновено
WJSM Висина Род Парапет Оградата Пост Пол Baluster за Скалило Или од врата на Врата Скалила (Големина : 950mm)

WJSM Висина Род Парапет Оградата Пост Пол Baluster за Скалило Или од врата на Врата Скалила (Големина : 950mm)

Оценката:
DEN 494.40

Тековен
Во магацинот.

Алуминиум поддршка нозе се стилски изглед и лесно да го инсталирате, погоден за повеќето места и мебел потпирачи за раце.Објектите се направени ofaluminum, која го подобрува целокупниот изглед на вашиот изградба на проектот неизмерно.Заградата парапет aluminumare изработени од , и се трајни.Скалило парапети се издржливи и убави, и може да се инсталира хоризонтално или inclinedly.Едноставен и флексибилен инсталација на скалите, guardrails, тераси или балкони, едноставни и брзи за собрание.Големина : 950mm.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.