• Обновено
KXSM Парапети Висина Потпирач Ограда Род Парапет Оградата Пост Пол Baluster за Скалило (Големина : 850mm)

KXSM Парапети Висина Потпирач Ограда Род Парапет Оградата Пост Пол Baluster за Скалило (Големина : 850mm)

Оценката:
DEN 3750.96

Тековен
Во магацинот.

Широк спектар на апликации : погоден за бањи, тоалети, ходници, итн.Дизајн : прегледен и дарежлив, елегантен и дарежлив, aluminumbrackets се широко се користи во изградбата сајтови, како што се домовите и комерцијалните банки.Широко се користи во : дом, огради, трговски центар guardrails, стакло скалите парапети, скалите колони, aluminumstaircase парапети, итн.Повеќе опции : склоност и должината на потпирачи за раце може да биде слободно избран и обемот на снабдување вклучува инсталација на додатоци.Опсегот на примена на скали парапети : многу погодна за внатрешна и надворешна употреба како оградата.Долгорочна употреба, удобен и среќен.Големина : 850mm.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.