• Обновено
[Патент Дизајн]CKE 20 Пак T316 Нерѓосувачки Челик 180° Прилагодливи Агол Кабел Оградата Swage Навој Студ Тензија Крајот Фитинг Терминал за 1/8 Челичното Јаже Кабел Оградата ?

[Патент Дизајн]CKE 20 Пак T316 Нерѓосувачки Челик 180° Прилагодливи Агол Кабел Оградата Swage Навој Студ Тензија

Оценката:
DEN 871.20

Тековен
Во магацинот.

????【CKE 2021 Нов Дизајн Агол Кабел Оградата - 180 Степен Прилагодливи Swage Навој Студ Тензија Крајот Фитинг Терминал】Овој нов дизајн професионални агол кабел оградата хардвер може да бидат слободни прилагодени од 0 to180 степени, така што тие може да се користи за сите видови на комплексни кабел оградата систем : скалите, оградата, прав агол оградата, дек оградата и градина ограда.Користете го овој фитинг со чисто завршница на средно аглеста мислења на скалила и рампи. ????【Материјал】Направени од не ' Рѓосувачки Челик T316 Морски Одделение, со Висока затегнувачка цврстина и анти-замор сила Водоотпорна.Овој висок квалитет на метал е изграден да издржи екстремни крајбрежните и корозивни средини.CKE Кабел Оградата Вети : Сите наши T316 Кабел Оградата ќе не ' рѓа во нормален користење ситуација дури и по инсталиран 10 години, ако не, ќе им се понуди целосна наплата. ????【Големина】Одговара за 1/8 инчи не ' рѓосувачки челик кабел.Се применуваат за 1-1/2 инчен ширина дрво пост или пост метал.Вкупна Должина = 5.18", Нишка Должина = 1.82", Дупка да се Вежба=0.25". ????【Лесно да се Инсталира】1.Ударна дупка за 0.25", тогаш ве молиме погледнете слика 4 за да installl.Оваа 180 Степен Прилагодливи Агол Swage Навој Студ Тензија Крајот Фитинг Терминал Кабел Оградата Комплет е насочат нерѓосувачки челик жица balustrade системи за директно, скалило или аглеста секции при користење на дрва мислења. ????【Пакет Листа】20 Пак Прилагодливи Агол Swage Навој Студ. [Патент Дизајн]CKE 20 Пак T316 Нерѓосувачки Челик 180° Прилагодливи Агол Кабел Оградата Swage Навој Студ Тензија Крајот Фитинг Терминал за 1/8" Челичното Јаже Кабел Оградата за Полнење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.