• Обновено
1/8 304 од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња Авиони Кабел за Оградата,Подови, DIY Balustrade 7x7 100 FT со 10 КОМПЈУТЕРИ Алуминиум Crimping Јамка

1/8 304 од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња Авиони Кабел за Оградата,Подови, DIY Balustrade 7x7 100 FT со 10

Оценката:
DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

100 метри.Морски Одделение 304 од не ' Рѓосувачки Челик Кабел, 1/8inch,7x7 изградба (7 групи на 7 насоки плетенка заедно за да формираат кабел).Кршење Сила 1760 Lbs.Дизајнирани за индустриски и морските апликации, за , здрав, пејзажот и архитектонски употреба, DIY палубата кабел оградата Balustrade парапет системи.Не се погодни за надземни кревање,не се наменети за авиони употреба.Кабелот е од не ' рѓосувачки челик за максимална издржливост, сила и временските заштита.Овој флексибилен Нерѓосувачки Челик кабел што го прави лесно да се работи со, и има ниска ко-ефикасна истегнување.Леснотија на користење го прави одличен за употреба со Напрсток и Ferrule фитинзи, како и hydraulically swaged фитинзи.Оваа Челичното Јаже Кабел Може да Се Користи За Внатрешна и Надворешна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.