• Обновено
Атлантис Железнички Системи RailEasy Кабел 5/32 Roll - 500 FT #C0978-4500

Атлантис Железнички Системи RailEasy Кабел 5/32 Roll - 500 FT C0978-4500

Оценката:
DEN 7547.76

Тековен
Во магацинот.

316 L не ' Рѓосувачки Челик.Морски Одделение Од Нерѓосувачки Челик.Должина од 500 метри.Дијаметар - 5/32 инч.Број На Насоки - 19-Влакно.Нерѓосувачки челик 316, (одделение од нерѓосувачки челик морски) кабел за оградата. 1 кластер на 19 видови заедно.Дијаметар : 5/32 инч.Овој производ е произведен во Јужна Кореја.Овој производ ги исполнува клиент барање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.